אודותינו

אנו מתמחים בייצור בעיצוב בהתקנת מוצרי הצללה וקירוי

מי אנחנו

אנו מתמחים במערכות הצללה והגנה מפני שמש וגשם המתקדמים ביותר ברמה מקצועית גבוהה ובאיכות בלתי מתפשרת.
לחברתינו סוגים שונים של הצללות המתאימים למגוון רחב של שימושים כמו: רשתות צל לבריכות, פארקים, מוסדות, מסעדות, בתים פרטיים ועוד.
אנו מייצרים, מעצבים ומתקינים מוצרי הצללה וקירוי: מפרשי צל, פגודות, מברנות, סגירות חורף, נפתח נסגר ועוד.
ביצוע העבודה מתחיל בהדמיה ממוחשבת טרם הייצור ובתכנון מוקפד ביחד עם אנשי אדריכלות, כל אלו מביאים לביצוע מדויק וקבלת הצללה מתוחה יציבה ויפה.
בזכות ניסיון רב שנים ומקצועיות אנו מעניקים פתרונות הצללה שונים לעשרות מוסדות, רשויות מקומיות, בתי עסק, ובתים פרטיים לאורך השנים.
קהל לקוחותינו נהנים מפתרונות הצללה איכותיים, מקצועיים, בהתאמה אישית ומדויקת לשביעות רצונם, תוך מתן שירות אישי.

כל ההתקנות שלנו עומדות בתקני בטיחות מחמירים ישראלי ובינלאומי

למה לצפות כשאתה שוכר את הטוב ביותר

ליווי מהתכנון

אנו מלווים כל לקוח החל מהשלב הראשוני של בחירת הצללה אופטימלית בהתאם לשטח ולמקום, עם רעיונות שונים ומגוונים לעיצוב, עד לביצוע מדויק לשביעות רצונם של קהל לקוחותינו.

ניסיון של שנים

יש לנו צוות מלומד עם ניסיון של שנים שמאחוריו עשרות התקנות מוצלחות מאתגרות ופשוטות בכל רחבי הארץ במוסדות חינוך, מפעלים, ברכות שחיה, מלונות, שדות תעופה, שירותי ביטחון, חברות שונות גדולות וקטנות, בתים פרטיים חצרות ,גגות ועוד.

תכנון נכון

התכנון נעשה לצד תוכנה הנדסית יחודית לעיצוב מפרשים ויריעות תלת מיימדיות,ע״מ שלקוחותינו יקבלו הדמיה ממוחשבת טרם ביצוע עבודה,וכך גם יקבלו תוצאה מדוייקת ומתוחה בדיוק כמו בהדמיה הממוחשבת שמוצגת לקהל לקוחינו לפני ההתקנה.

אוהבים אתגרים

אנו מתמחים בתכנון ובהתקנות מיוחדות ומאתגרות, ברחבות לא סימטריות, בחיפוי בשטחים גדולים ללא עמודי תמך בהתאמה מדוייקת לצורך ולדרישת לקחותינו.

יחס אישי

אנו מלווים את קהל לקוחינו שלב אחר שלב עם יחס אישי לצד מיקוד בבחירת המערכת האופטימלית המתאימה לשטחו,בחירת מפרשי הצל,צבעי המפרשים,ועיצובם.

בטיחות

המוצרים שלנו עומדים בתקני הבטיחות הישראליים והבינלאומיים המחמירים ביותר ומאושרים להתקנה על ידי מהנדס מבנה.

לקוחות ממליצים